Daily Archives: 4 września 2018

 

„Wiedzę możemy zdobyć od innych, ale mądrości musimy uczyć się sami”  Adam Mickiewicz

Drodzy uczniowie!

   Wszystkim życzymy dobrego i pełnego sukcesów roku szkolnego, wiary we własne możliwości, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, satysfakcji z wykonywanej pracy charytatywnej na rzecz innych.

Rodzicom życzymy zadowolenia  zarówno z  dużych, jak i małych sukcesów swoich dzieci, oraz żeby zawsze mieli dla nich czas na wsparcie w osiąganiu zamierzonych celów.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne PZ nr 2 SOMSiT

 

 

Kiermasz podręczników!!!

Od 5 września rusza kiermasz podręczników. Prosimy o przynoszenie książek do sali 16 (obok czytelni) na przerwach 10.25-10.35 i 13.00-13.20.

Spółdzielnia uczniowska

„Młodzi Przedsiębiorcy”

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/19

W dniu 3 września  1039 uczniów z 41 zespołów klasowych z Naszej Szkoły przywitało nowy rok szkolny 2018/19. O godzinie 8.00 mogliśmy po raz pierwszy spotkać się z uczniami klas pierwszych, którzy będą się uczyć w 12 oddziałach Liceum i Technikum. Uroczystego  rozpoczęcia roku szkolnego w obecności Starosty Oświęcimskiego Z. Starca i dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach M. Nitki dokonał dyrektor szkoły Jacek Stoch. O godzinie 8. 30 rok szkolny zainaugurowały pozostałe klasy Gimnazjum, Liceum  i Technikum