Zwycięstwa siatkarek z UKS SETBOL

W miniony weekend – 20 i 21 października – ożyły trybuny hali sportowej PZ nr 2. Miłośnicy siatkówki dopingowali zawodniczki UKS -u SETBOL, które w sobotę spotkały się na parkiecie z zespołem z Myślenic w ramach rozgrywek I Ligi Małopolskiej, a w niedzielę z drużyną z Kęt w rozgrywkach juniorek.

Obydwa mecze zakończyły się zwycięstwem zawodniczek, które są uczennicami Naszej Szkoły.

Publiczność, która obserwowała sobotni mecz, wystawiona była na ciężką próbę. Dziewczęta wygrały 3 : 2 z Dalinem Myślenice, ale zafundowały kibicom siatkówki horror w pięciu setach. Seriami tracone punkty i trwonienie budowanych przewag – to najkrócej zarysowany obraz spotkania.

Mecz niedzielny można uznać za derby Powiatu Oświęcimskiego. Juniorki UKS -u SETBOL podejmowały drużynę Kęczanina. Kolejno wygrywane sety Czytaj dalej…