Nasi pływacy błysnęli w Krakowie

Znaczące osiągnięcia zanotowali na swoim koncie Nasi pływacy zrzeszeni w oświęcimskiej SMS, podczas drugiej rundy zawodów Grand Prix Małopolski w Krakowie.

O sukcesach Naszych reprezentantów można poczytać m.in. TUTAJ i TUTAJ Informacja będzie również dostępna w marcowym wydaniu gazety Głosu Oświęcimskiego 24.
Wśród dziewcząt 17-letnich i starszych triumfowała Daria Nita. Podopieczna Przemysława Ptaszyńskiego zgromadziła 1330 punktów za dwa najlepsze starty, a więc 400 metrów stylem dowolnym oraz 100 metrów stylem grzbietowym.
„Trzecie miejsce w tej samej kategorii zajęła Natalia Lewandowska. W kategorii chłopców siedemnastoletnich i starszych najlepszy okazał się Kamil Sieradzki, który zgromadził na swoim koncie 1300 punktów za 100 metrów stylem dowolnym oraz 200 metrów stylem motylkowym” – mówi Piotr Woźnicki, szkoleniowiec w oświęcimskiej SMS.
W kategorii dziewcząt 15 i 16-letnich na drugim stopniu podium uplasowała się Paulina Budzińska, a tuż za nią na trzecim miejscu stanęła Aleksandra Fuks
Reprezentanci grodu nad Sołą wywalczyli również miejsca w pierwszej dziesiątce za sumę punktów za dwa najlepsze starty.
Kategoria 15-16 lat: Jan Więzik, Michał Piela, Martyna Dyduch, Renata Wilczek.
Kategoria 17 lat i starsi: Wiktoria Skarwecka, David Szczygieł, Kacper Mayerberg, Weronika Kusion, Dominika Nocoń, Oskar Blachura, Kacper Milbrant,  Daniel Major, Natalia Dryżak.

Serdecznie Wam Gratulujemy !
/ autor: Jakub Konior /

Siedem medali dla reprezentantów Powiatowej Dwójki w zawodach pływackich

W dniu 19 lutego 2019r. na pływalni MOSiR w Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym i drużynowym. Naszą Szkołę reprezentowało siedmiu zawodników, którzy wywalczyli cenne medale.