Drzwi otwarte- relacja

DD1W dniach 26,27 oraz 29 Kwietnia odbyły się drzwi otwarte naszej szkoły. Przy wejściu głównym znajdował się punkt informacyjny,  w którym można było uzyskać pełną informację o profilach klas i kierunkach kształcenia zawodowego w naszym Zespole w nadchodzącym roku szkolnym 2016/2017. W trakcie trwania drzwi otwartych zaprezentowaliśmy naszą profesjonalnie wyposażoną siłownię wraz z obiektami sportowymi, oraz pracownie komputerowe. Przybyłych gości zaprosiliśmy także do nowoczesnej pracowni chemicznej wyposażonej m.in. w aparaty Soxhleta wykorzystywane do ekstrakcji metodą ciągłą. W celu jak najlepszego poznania potrzeb i zainteresowań młodzieży na potrzeby drzwi otwartych opracowana została specjalna ankieta, którą wypełniło 342 uczniów przybyłych do naszej placówki. Największym zainteresowaniem respondentów cieszyły się klasy LOMS o profilu: biologiczno-chemiczna,menadżerska oraz jęzkowa. W Technikum przeważał kierunek o specjalności technik-informatyk. Warto zaznaczyć, że uczniowie biorący udział w ankiecie bardzo wysoko ocenili nasze zaangażowanie oraz fachowy przekaz  informacji o placówce.

Wszystkim, którzy odwiedzili mury naszej szkoły DZIĘKUJEMY !

Jakub Konior – lider Koła Medialnego /