plywanie2016Uczniowie naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Złoty krążek zdobyła Wiktoria Musioł, uczennica 2 klasy LO zwyciężyła na dystansie 200 m stylem motylkowym podczas ostatniego dnia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Opolu. Podopieczna Piotra Woźnickiego pokonała 4 długości „Wodnej Nuty” w czasie 2.16.95. – relacjonuje Alicja Woźnicka, szkoleniowiec oświęcimskiej SMS. Reprezentanci SMS Oświęcim po niesamowitej, niezwykle emocjonującej walce, wznosząc się na wyżyny własnych możliwości wywalczyli srebrny medal  w rywalizacji sztafet na dystansie 4×100 m stylem zmiennym płynąc w składzie: Karol GłąbBartłomiej HojdaPatryk Blachura oraz Arkadiusz Topolski. Po niezwykle ambitnej walce reprezentantki Unii zajęły 3 miejsce w rywalizacji sztafet na 4×100 m stylem zmiennym dziewcząt. Płynęły one w składzie: Patrycja Rzepczyńska, Wiktoria Musioł, Dominika Adamiec, Olimpia Prochownik.