Dziękujemy za wieloletni wkład pracy na rzecz sportowców z Powiatowego Chemika

image (16)Po 26 latach pracy trenerskiej w Powiatowym ”Chemiku” na zasłużoną emeryturę odeszła p.IWONA MYDLARZ-CHRUŚCIŃSKA, szkoleniowiec łyżwiarstwa figurowego z bogatym dorobkiem trenerskim oraz imponującym 39-letnim stażem pracy z łyżwiarzami.
W trakcie swojej kariery trenerskiej, a więc od 1.01.1977 do 1.09.2016, p.Iwona rozwijała zaufanie do własnych umiejętności swoich zawodników, była gotowa wysłuchać i wesprzeć, ale również zmotywować do dalszej pracy. Jest osobą życzliwą,serdeczną, otwartą na innych. Zawsze pełna sportowej pasji, energii i pogody ducha, a przede wszystkim zrozumienia i szacunku dla innych ludzi- relacjonuje Jakub Konior.
Wśród wychowanków Pani Iwony znajdują się utytułowani zawodnicy,którzy są absolwentami Powiatowej ”Dwójki”, a więc m.in.: Dorota Zagórska i Mariusz SiudekSabina WojtalaJoanna Sulej oraz syn Mateusz Chruściński. Wraz z nimi uczestniczyła trzykrotnie w igrzyskach olimpijskich w 1998 w Nagano, 2002 w Salt Lake City oraz w 2010 w Vancouver. Do najważniejszych odznaczeń przyznanych naszej zasłużonej trenerce należą m.in. : Złoty Krzyż Zasługi, Złota Odznaka „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej”, Medal za Zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego oraz tytuł Trener Roku (nadany przez Komisję Sportu Kobiet PKOl).
W związku z przejściem na zasłużoną emeryturę kierujemy szczere podziękowania i wyrazy wdzięczności za wieloletni trud włożony w wychowanie mistrzów sportu, poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Dziękujemy za czynne uczestnictwo w życiu sportowym szkoły i klubu, a przede wszystkim za uśmiech, wielkie serce i cierpliwość.
                      / Jakub Konior Wiktoria Mydlarz /