Kolejne sukcesy naszych pływaków z SMS Oświęcim

Miło sw34nam poinformować, iż w minioną niedzielę 16.10.2016r. podczas Polskiej Ligii Pływackiej w Raciborzu, reprezentacja województwa Małopolskiego z naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu zajęła drugą lokatę, ustępując jedynie zawodnikom z Dolnego Śląska. – relacjonuje Jakub Konior.

Warto podkreślić, że w trakcie imprezy pływackiej reprezentanci naszej szkoły ustanowili wiele rekordów życiowych i wnieśli znaczący wkład w punktację swoich reprezentacji. – mówi Alicja Woźnicka z Oświęcimskiej SMS.

Serdeczne gratulacje kierujemy do naszych przedstawicieli: Katarzyny Kołodziej, Macieja Krulikowskiego, Dominiki Adamiec, Aliny Zawiszy, Andrzeja Michalczyka, Anny Kempy, Mikołaja Kempy, Jakuba Wasiuka i Marty Nowak.

Życzymy dalszych owocnych wyścigów

O sukcesach naszych zawodników  można poczytać również  TUTAJ

Jakub Konior /