Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

den1Do jednych z najbardziej uroczystych dni w szkole należy Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela. 14 Października to dzień, w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów. Na uroczystości zorganizowanej 14 października w czytelni był właściwy moment, by złożyć jak najserdeczniejsze życzenia i podziękować Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Obsługi  za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywanych na co dzień.

Dzień Edukacji Narodowej to świetna okazja do wspólnego spotkania. Uczniowie klas 3a, 2c, 3Tch oraz 4Tch wraz z opiekunami paniami: Urszulą Przybytek oraz Agnieszką Mąsior przygotowali krótki i humorystyczny występ artystyczny, w którym zwrócili szczególną uwagę na statystyki dotyczące pracy nauczyciela oraz rolę kobiety we współczesnym świecie. Ponieważ uczniowie przygotowujący część artystyczną uczęszczają do klas o profilu chemicznym, nie obyło się bez akcentów związanych z tą dziedziną nauki, między innymi dokonali wnikliwej analizy chemicznej kobiety.

Urszula Przybytek

den2den3den4den5