Uczniowie 4 klasy chemicznej otrzymali stypendium

technikum-chemiczne-2016-_dsc1333Dnia 4 listopada na terenie zakładów Synthos S.A. troje uczniów z klasy 4 technik technologii chemicznej odebrało „Synthos Indeks”- stypendium ufundowane przez tę firmę, które będzie im wypłacane co miesiąc  do czerwca 2017 roku.

Celem przyznawania tego stypendium jest promowanie postaw uczniów uzyskujących najwyższe wyniki w nauce. Jest też formą nagrody za pracowitość i umiejętność  jak najlepszego wykorzystania swoich zdolności oraz sposobem wsparcia w działaniach zmierzających do podjęcia studiów na kierunkach związanych z chemią.

Warunkiem otrzymania stypendium były m.in.: wysokie średnie ocen z przedmiotów ogólnych i zawodowych, bardzo dobra ocena z praktyki w firmie Synthos, bardzo dobre zachowanie.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć

technikum-chemiczne-2016-_dsc1317technikum-chemiczne-2016-_dsc1324technikum-chemiczne-2016-_dsc1328