Nasi pływacy nagrodzeni przez prezydenta Janusza Chwieruta

nnzMiło nam poinformować, iż w trakcie uroczystego spotkania z włodarzem miasta Oświęcim, p.Januszem Chwierutem. Nagrody finansowe, a także dyplomy gratulacyjne za wysokie osiągnięcia sportowe w 2016 roku odebrali nasi pływacy oraz szkoleniowcy z Powiatowej ”Dwójki” – relacjonuje Jakub Konior.

Wśród wyróżnionych zawodników naszej Oświęcimskiej SMS w Pływaniu znaleźli się ;

WOJCIECH WOJDAK ( absolwent SMS Oświęcim w Pływaniu) za uzyskanie kwalifikacji i udział w Mistrzostwach Europy w Londynie oraz w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Pływak osobiście nie odebrał nagrody, bowiem w tym czasie był na mistrzostwach świata w Kanadzie.

WIKTORIA MUSIOŁ z IIIB LOMS za zdobycie na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów I miejsca na 200 m stylem motylkowym, III miejsca na 200 m stylem motylkowym, III miejsca 4 x 100 m stylem zmiennym i III miejsca 4 x 200m stylem dowolnym oraz powołanie do Kadry Narodowej Juniorek.

KATARZYNA KOŁODZIEJ z IB LOMS za zdobycie na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów I miejsca na 100 m i II miejsca na 50 m stylem motylkowym oraz zdobycie na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów I miejsca na 100 m stylem motylkowym, II miejsc w sztafetach 4 x 200 m i 4 x 100 m stylem dowolnym, II miejsca w sztafecie 4 x 100 m stylem zmiennym, III miejsca na 50 m stylem motylkowym, III miejsc na 100 m i 200 m stylem zmiennym oraz powołanie do Kadry Narodowej Juniorek.

MIKOŁAJ KOZIEŁ z II GMS za zdobycie na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów I miejsca na 200 m stylem motylkowym, II miejsc na 50 m stylem dowolnym i motylkowym, III miejsca na 200 m stylem dowolnym, I miejsca w sztafecie 4 x 100 m stylem zmiennym, III miejsc w sztafetach 4×100 m i 4 x 200 m stylem dowolnym, oraz zdobycie na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów II miejsc na 200 m w stylach dowolnym i motylkowym, III miejsca na 50 m i 400 m stylem dowolnym, zdobycie I miejsca w sztafecie 4 x 100m stylem zmiennym i III miejsca 4 x 100 m stylem dowolnym oraz powołanie do Kadry Narodowej Juniorów.

ANDRZEJ MICHALCZYK z IB LOMS za zdobycie na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów I miejsca na 100 m stylem zmiennym, II miejsca na 50 m stylem klasycznym, III miejsca na 50 m stylem dowolnym i III miejsca w sztafecie 4×100 m stylem dowolnym oraz powołanie do Kadry Narodowej Juniorów.

Znaczące osiągnięcia naszych pływaków to zasługa profesjonalnych treningów szkoleniowych pod okiem naszych trenerów. W trakcie spotkania w oświęcimskim Muzeum Zamek wyróżnienia otrzymali;

1. JADWIGA ZIELEŃSKA – STARZEC
  2. PRZEMYSŁAW PTASZYŃSKI