Konkurs na dekorację ścian rozstrzygnięty!!!

5Konkurs na dekorację ścian w nowej jadalni budynku Internatu Powiatowego Zespołu nr 2 SOMSiT przy ul. Bema 8 w Oświęcimiu zorganizowany przez Starostwo Oświęcimskie i MDK w Oświęcimiu został rozstrzygnięty!!! Konkurs adresowany był do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oświęcimskiego.

W trakcie ferii zostali wyłonieni zwycięzcy. Komisja konkursowa za najlepszy uznała projekt autorstwa Artura Piwowarczyka i Wiktorii Kowalczyk ze szkoły PZ Nr 1 w Oświęcimiu. Drugą lokatę przyznano uczennicy naszej szkoły Agnieszce Janczura z 2 klasy Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych, za zestaw dwóch projektów pt. „Smacznego”, w skład którego wchodzą obrazy przedstawiające piękne winogrona oraz apetyczną truskawkę. Warunkiem przyznania nagród było zrealizowanie projektów w formie plastycznej – wymalowanie ich na ścianach. W wykonaniu projektów na ścianie pomagali naszej zwyciężczyni uczniowie z klasy: Kamila Jedlińska, Krzysztof Soja oraz Wojciech Staroń. Uczniowie wraz z Paniami plastyczkami z MDK odwzorowywali prace przez 4 dni, a rezultaty są ukazane na zdjęciach poniżej.

Młodzieżowy Dom Kultury zapewniał wszystkie potrzebne materiały oraz profesjonalne wsparcie pań plastyczek – Elżbiety Wardzały – Sereś i Anetty Sanak.

Koordynatorem konkursu w naszej szkole była

p. Alicja Gryska