Zaproszenie dla grających w szachy

10Sympatyków gry w szachy w Powiatowym Zespole nr 2 Szkół Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu zapraszamy do włączenia się  w promocję akcji Chess Corner. Polega ona na udziale w rozgrywkach na platformie www.kurnik.pl oraz propagowaniu tej królewskiej gry. W związku z tym powołujemy w naszej szkole klub szachowy. Aby zostać dołączonym do niego, prosimy o rejestrację- przesyłanie swoich danych:  imienia i nazwiska, klasy oraz maila zwrotnego na adres wysoglad@mp.pl lub bezpośrednio u pana Pawła Wysogląda albo pana Mirosława Wojtyczko.

W ramach klubu szachowego planujemy m.in.:  rozgrywki na platformie www.kurnik.pl, pojedynki towarzyskie w szkole, turnieje w komputerowej pracowni szkolnej.

Zapraszamy do rozgrywek oraz udziału w turniejach.

Wojtyczko Mirosław oraz Wysogląd Paweł