Wyniki etapu szkolnego konkursu Młody Chemik

zmagania gimnazjalistów podczas drugiego etapu konkursu

zmagania gimnazjalistów podczas drugiego etapu konkursu

Dnia 21 lutego 2017 roku odbył się szkolny etap konkursu chemicznego „Młody Chemik”, w którym brało udział 127 uczniów z 10 powiatowych szkół gimnazjalnych. W finale, który odbędzie się 23 marca 2017r o godzinie 10.00 w budynku naszej szkoły będzie brało udział 27 uczniów. Drugi etap konkursu poszerzony zostanie o treści dotyczące osiągnięć sławnych polskich chemików: Marii Skłodowskiej – Curie, Karola Olszewskiego, Zygmunta Wróblewskiego oraz Ignacego Łukasiewicza.

Zapraszamy finalistów wraz z opiekunami.

 Życzymy powodzenia!!!

Lista osób zakwalifikowanych do drugiego etapu (kolejność alfabetyczna):

1        Adamus Jakub       Zespół Szkół w Bulowicach

2       Baran Jakub          Gimnazjum Gminne nr2 w Zaborzu

3       Bogdańska Marta   MG nr 4 w Oświęcimiu

4       Chrostek Grzegorz         Zespół Szkół nr 1 w Kętach

5       Dymitrowicz Paulina        Gimnazjum Gminne nr2 w Zaborzu

6       Fajczyk Krzysztof Zespół Szkół w Przeciszowie

7       Ferenc Mikołaj      Gimnazjum Gminne nr2 w Zaborzu

8       Jasek Julia  MG nr 1 w Oświęcimiu

9       Jura Szymon         Zespół Szkół w Bulowicach

10      Kasprzyk Maciej   MG nr 1 w Oświęcimiu

11       Kempa Anna PZ nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu

12      Komorowska Natalia        MG nr 2 w Oświęcimiu

13      Leśniak Angelika   Zespół Szkół w Graboszycach

14      Michałek Maciej    Zespół Szkół w Przeciszowie

15      Nowak Daria         Zespół Szkół nr 1 w Kętach

16      Ortman Agata       Zespół Szkół w Piotrowicach

17      Pańczak Alicja       MG nr 2 w Oświęcimiu

18      Podbiał Grzegorz   MG nr 4 w Oświęcimiu

19      Pudełko Justyna    Zespół Szkół nr 1 w Kętach

20     Rakoczy Joanna     Zespół Szkół w Piotrowicach

21      Smoroń Jakub       Zespół Szkół w Graboszycach

22     Stankiewicz Mateusz      MG nr 1 w Oświęcimiu

23     Stańczyk Jarema  PZ nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu

24     Tomera Roksana    PZ nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu

25     Twardowska Gabriela      Zespół Szkół w Graboszycach

26     Zawiła Laura          MG nr 2 w Oświęcimiu

27     Zygmunt Adrian    Zespół Szkół w Piotrowicach