Akcja krwiodawstwa w naszej szkole

krewSamorząd Uczniowski organizuje w dniu 20.04 2017 roku (czwartek) w godzinach 12.30-15.30 w naszej szkole akcję krwiodawstwa.

Możesz oddać krew, jeśli jesteś:

• • osobą pełnoletnią, a nie przekroczyłeś 65-ego roku życia
    • czujesz się zdrowy
    • ważysz nie mniej niż 50 kg
    • pragniesz pomóc drugiemu człowiekowi

Zapisy i szczegółowe informacje u opiekuna Samorządu Uczniowskiego Mieczysława Kurczaba sala 254 (do środy 19.04. 2017roku)

Pragniemy serdecznie zaprosić uczniów do współuczestniczenia w akcji edukacyjnej „Twoja krew, moje życie”, organizowanej w ramach polityki zdrowotnej „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020″.

Samorząd Uczniowski jest przekonany, że dzięki zaangażowaniu uczniów, zwiększymy w naszej szkole poziom wiedzy na temat honorowego krwiodawstwa oraz przyczynimy się do powiększenia grona Honorowych Dawców Krwi.

Zapraszamy do udziału w akcji