Wystawa prac naszych grafików

20170412_093212Jak co roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej „Galeria Książki”, odbywa się wystawa prac graficznych uczniów klas technik cyfrowych procesów graficznych. Grafiki pt. „Anioły nie dają spokoju” można będzie oglądać do końca kwietnia br. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy. Uczniowie pod opieką p. Alicji Gryski i p. Piotra Kaka zaprezentowali swoją wizję obecności aniołów w całym naszym życiu. Wśród przedstawionych, oprócz bytów metafizycznych, znalazły się także całkiem realne postacie jak np. legendarny gitarzysta Jimi Hendrix, którego uczeń przedstawił jako astralnego opiekuna muzyki. Na wystawie zobaczycie anioły piękne i straszne, zadziwiające i zastanawiające, pożyteczne i całkiem takie, bez których życie nasze mogłoby toczyć się utartym torem, ale… co to byłoby za życie. Zapraszamy.

Piotr Kak