SMS DOW piątek 28 kwietnia o godzinie 17.00 w Sali sesyjnej im. Jana Klęczara (budynek internatu PZNr2SOMSiT), odbędzie się Dzień Otwarty Szkoły Mistrzostwa Sportowego funkcjonującej w ramach Powiatowego Zespołu Nr2 w Oświęcimiu.

Informujemy, że od 1.09.2017r. w ścisłej współpracy z naszą placówką  SP nr 8 w Oświęcimiu będzie prowadzić kl.VII SMS. Dzięki porozumieniu Urzędu Miasta Oświęcim a Starostwem Powiatowym w Oświęcimiu możliwe będzie szkolenie młodzieży w dyscyplinie pływanie w cyklu 6 letnim tak jak to było do tej pory. Szkolenie sportowe w kl. VII prowadzone będzie przez dotychczasowego trenera GMS panią Alicję Woźnicką. Duży zakres współpracy zapewni zachowanie poziomu szkolenia sportowego jaki osiągało GMS w Powiatowym Zespole NR 2 SOMSiT.

Dzień Otwarty naszej placówki umożliwi zapoznanie się z miejscem, w którym rozwijały się talenty kilku polskich olimpijczyków .

Kandydaci do klasy VII mogą uzyskać szczegółowe informacjew sekretariacie Zespołu Szkół nr 1 w Oświęcimiu im. Marii Skłodowskiej – Curie , ul. Słowackiego 41 ,te.  33 842-39-54 , e-mail : zsnr1osw@poczta.onet.pl lub sekretariacie naszej placówki tel. 33 842-45-66 ; e-mail pzsomsit@gmail.com

Szczegółowy program Dnia Otwartego Szkoły Mistrzostwa Sportowego Oświęcim w pływaniu

• 17.00-18.00 – powitanie uczestników ,prezentacja multimedialna – zapoznanie z programem, zasadami i systemem szkolenia, dyrekcją obu szkół , kierownikiem internatu, trenerami.
  • 18.00 -19.00 – zapoznanie się z internatem oraz stołówką szkolną , szkołą oraz obiektami sportowymi.