Nasi pływacy błysnęli na mistrzostwach w Dębicy

DĘBICA2017Rewelacyjnie spisali się
nasi zawodnicy z Oświęcimskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu podczas Wiosennych Mistrzostw Klubu „Bobry” Dębica – podkreśla Jakub Konior. Polecamy także relacje w Portalu Oświatowym Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, materiał znajduje się do wglądu pod publikacją.

Na długiej pływalni w Dębicy najlepszy wyścig należał do Michała Daszkiewicza, zwycięzcy finałowego wyścigu na 200 metrów stylem dowolnym.

Doskonale wypadły również zawodniczki Katarzyna Kołodziej oraz Marta Klimek, które wywalczyły srebrny medal w tej samej konkurencji w swoich kategoriach wiekowych – relacjonuje Alicja Woźnicka z SMS Oświęcim.

Na uznanie zasługuje także zdobywczyni trzeciego miejsca Justyna Pisarek. W gronie medalistów znalazła się również Alina Zawisza, która uplasowała się na 2 pozycji w wyścigu na 200 metrów stylem zmiennym oraz Kamil Goleniec, który był trzeci w tej samej konkurencji. Ponadto padło wiele nowych rekordów życiowych, a nasi zawodnicy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu, wielokrotnie stawali na różnych stopniach podium.

Relacja w Portalu Oświatowym Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu TUTAJ

Serdecznie Wam gratulujemy, życząc przy okazji dalszych sukcesów.