Wykład na Uniwersytecie Śląskim

wns30 maja na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się kolejny wykład z cyklu „Źródła kultury europejskiej”. Tym razem tematem spotkania były „Filozoficzne podstawy coachingu”.

Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali wykładu, zdając sobie sprawę, że w Polsce od kilku lat następuje rozwój branży coachingu, czego wyraz stanowi działalność firm świadczących tego typu usługi dla klientów indywidualnych i biznesu. Wykład uświadomił nam także, iż środowiska coachingowe  dostrzegają coraz większą potrzebę profesjonalizacji i standaryzacji usług.

Było to już ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Liczymy na równie duże zainteresowanie młodzieży wykładami w przyszłym roku akademickim.

Opiekę nad uczniami sprawowali pp. Joanna Smrek, Beata Janusik-Księżarczyk oraz Marcin Dziubek.