Piknik Chemiczny

img229W dniu 10 czerwca 2017 roku odbył się po raz czwarty w naszej szkole  Piknik Chemiczny. Jak co roku na uczniów oczekiwało wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz pierwszej pomocy prezentowany przez ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W przerwach pomiędzy poszczególnymi konkurencjami uczniowie korzystali z poczęstunku przygotowanego w naszej nowej jadalni. W rywalizacji klas w quizie tematycznym oraz biegu na orientację zwyciężyła klasa Ia, drugie miejsce zajęła klasa II informatyczna, trzecie – III informatyczna.  W turnieju szachowym nagrodzeni zostali: Mateusz Knopek, Tobiasz Kuzia, Ariel Kurzak oraz Hubert Bryniak. Piknik zakończył się odtańczeniem zumby poprowadzonej przez Daniela Krawczyka.

Piknik w szkolnej galerii