Wyniki wyborów na przewodniczącego i opiekuna Rady Uczniowskiej

DSCN1965W dniu 25 września 2017 roku w Powiatowym Zespole Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu odbyły się wybory na przewodniczącego Rady Uczniowskiej i opiekuna Rady Uczniowskiej. Komisja skrutacyjna w składzie: przewodnicząca Kinga Zabawska, członkowie- Natalia Matula, Inga Kajfasz, Natalia Księżarczyk, Klaudia Suślik, po przeliczeniu głosów stwierdziła, że wybory na przewodniczącego wygrał:

• Michał Magiera- klasa II d- 295 głosów

Pozostali kandydaci otrzymali:

• Dawid Wąsik- klasa III eln- 203 głosy
  • Wiktoria Olek- klasa II c- 94 głosy
  • Maria Smajek- klasa II c- 83 głosy

W wyborach na opiekuna Rady Uczniowskiej wygrał:

• Mieczysław Kurczab- 95 głosów

Wśród pozostałych nauczycieli najwięcej  głosów uzyskali:

• Robert Bartecki- 45 głosów
  • Marcin Dziubek- 35 głosów
  • Kazimierz Foltyn- 34 głosy

Frekwencja wyborcza wyniosła 75 %.

Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Mieczysław Kurczab

Samorząd Uczniowski serdecznie gratuluje wygranym i dziękuje młodzieży za tak liczny udział w wyborach.

Podziękowania należą się także odchodzącemu Samorządowi Uczniowskiemu za zaangażowanie i pomysłowość oraz kreatywność i przedsiębiorczość w organizacji wielu imprez szkolnych.

DSCN1962DSCN1967DSCN1964DSCN1966