Nasze talenty- Powiatowy Przegląd Artystyczny KREATYWNI 2018 [galeria]

W poniedziałek 26 lutego w Powiatowym Zespole nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu odbyły się prezentacje talentów uczniów naszej szkoły w ramach Powiatowego Przeglądu Artystycznego KREATYWNI’2018, którego organizatorami są: Młodzieżowy Dom Kultury oraz Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu. Celem konkursu była popularyzacja działań twórczych młodzieży oraz wyłonienie nowatorskich osobowości artystycznych. Do konkursu zostało zgłoszonych 25 uczestników w trzech kategoriach:

1. prace wizualne – rysunki, obrazy, fotografie, rękodzieło, grafika komputerowa, animacja komputerowa i gra.
  2. twórczość literacka – opowiadania i wiersze.
  3. prezentacje sceniczne – śpiew, gra na instrumentach, taniec oraz pokaz umiejętności DJ.

Laureatami zostali:

Weronika Sikora (klasa II c),

Kinga Zabawska (klasa III e),

Adrian Lipski (klasa II gr),

Marcin Jurecki (klasa II gr)

Jakub Wyroba (klasa IV gr),

Wyróżnienia otrzymali:

Magdalena Kała (klasa I g),

Konrad Piwowarczyk (klasa II gr),

Amadeusz Waląg (klasa III gr),

Magdalena Krieger (klasa IV gr),

Jakub Jarnot (klasa IV gr),

Za obsługę techniczną oraz nagłośnienie przedsięwzięcia odpowiedzialny był uczeń klasy II gr Cezary Stecyk.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom!

ZOBACZ  GALERIĘ Z WYDARZENIA