Laureaci IV edycji Konkursu Chemicznego „Młody Chemik” (Galeria)

Dnia 10 kwietnia 2018 roku w murach Naszej Szkoły, odbył się finał konkursu chemicznego „Młody Chemik”. O godzinie 10.00 w czytelni swoje umiejętności zweryfikowało 41 miłośników chemii z ponad 14 szkół gimnazjalnych.

Finał konkursu rozpoczął się od uroczystego powitania uczestników przez Dyrektora szkoły Jacka Stocha. Gimnazjaliści przez 90 minut zmagali się z zadaniami chemicznymi o różnym stopniu trudności.

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami IV edycji Konkursu Chemicznego „Młody Chemik” zostali:

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły
1. Cienkosz Kacper Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu
2. Matyja Milena Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu
3. Dubiel Miłosz Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu
4. Laby Piotr Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieruniu
4. Wiertel Marcin Szkoła Podstawowa w Zaborzu
5. Bizoń Karol Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieruniu
6. Bęgziak Patrycja Szkoła Podstawowa nr 2 w Oświęcimiu
7. Bartulik Patryk Szkoła Podstawowa w Kobiernicach
8. Gibas Sylwia Szkoła Podstawowa w Czańcu
9. Zięba Kinga Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętach
10. Gawęda Kacper Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętach

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorem jest firma Synthos S.A., Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego oraz firma Omag S.A.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich uczestników drugiego etapu wraz z opiekunami na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w naszej szkole dnia 22 maja 2018 roku o godzinie 10.00 w czytelni szkolnej.

Zdjęcia obrazujące finał konkursu można obejrzeć TUTAJ

organizatorzy: Urszula Przybytek, Agnieszka Mąsior /