Podsumowanie „Drzwi Otwartych” w Naszej Szkole

W dniu 27 Kwietnia w siedzibie szkoły odbyły się „Drzwi Otwarte” zorganizowane dla uczniów z klas gimnazjalnych. Przy wejściu głównym znajdował się punkt informacyjny, w którym można było uzyskać pełną informację o bogatych profilach klas i kierunkach kształcenia zawodowego oferowanych przez Naszą placówkę w nadchodzącym roku szkolnym 2018/2019.

O minionym wydarzeniu informują także Fakty Oświęcim i Portal Oświatowy Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu. Odnośniki do materiałów zostały zamieszczone pod publikacją.

Podczas trwania „drzwi otwartych” została zaprezentowana profesjonalnie wyposażona siłownia wraz z obiektami sportowymi oraz pracownie komputerowe. Przybyli goście mieli także możliwość obejrzenia jednego z najnowocześniejszych szkolnych laboratoriów w kraju.

Do odwiedzenia Powiatowej Dwójki, zachęciły mnie liczne publikacje na temat Waszej Szkoły, które widziałam w gazetach i portalach informacyjnych. Cieszę się, że mogłam tu przyjść i wszystko sama obejrzeć. Niewątpliwie największe wrażenie wywarło na mnie laboratorium chemiczne. Podsumowując bardzo mi się tutaj podoba i na pewno w pierwszej kolejności będę rozważać podjęcie nauki właśnie w tej szkole” – zachwala Maja, uczestniczka minionych „drzwi otwartych”.

Warto także podkreślić, że gimnazjaliści bardzo wysoko ocenili zaangażowanie społeczności „Powiatowej Dwójki” oraz fachowy przekaz szczegółowych informacji o placówce.

„Dzięki tego typu wydarzeniom, gimnazjaliści mogą poczuć tą atmosferę, z której znana jest nasza szkoła, zawsze przyjazna dla uczniów i ich rodziców” – ocenia Jacek Stochdyrektor Powiatowego Zespołu Numer 2 SOMSiT w Oświęcimiu.

Wszystkim, którzy odwiedzili mury Naszej Szkoły DZIĘKUJEMYDo zobaczenia we wrześniu !

Materiał na łamach Faktów Oświęcim

Relacja w Portalu Oświatowym Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu

/ autor: Jakub Konior /