GALA KREATYWNI 2018 [film, foto]

26 kwietnia w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta Gala podsumowująca przegląd artystyczny KREATYWNI 2018.
Laureatami z naszej szkoły zostali Weronika Sikora, Kinga Zabawska, Adrian Lipski, Jakub Wyroba i Marcin Jurecki, którzy odebrali nagrody i zaproszenia na obóz artystyczny w Bieszczadach.
Wyróżnieni to Jakub Jarnot, Amadeusz Waląg, Magdalena Krieger, Konrad Piwowarczyk i Magdalena Kała.
W holu OCK wystawione zostały prace plastyczne i fotografie naszych uczniów, a podsumowaniem Gali było przedstawienie.
W przedstawieniu wzięło udział kilkadziesiąt uczniów z powiatowych szkół średnich. W czasie przedstawienia każda ze szkół miała swoje „5 minut”.
W występie reprezentującym oświęcimskiego Chemika mogliśmy wysłuchać dwóch piosenek wykonanych przez Kingę Zabawską, a Weronika Sikora zaprezentowała swoje umiejętności taneczne. Skład artystyczny „Chemika” został uzupełniony przez Julię Wieczorek, Magdalenę Kałę, Patrycję Jażdżewską i Natalię Grzywę.

Wszystkim uczestnikom przeglądu z naszej szkoły dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.
Galeria na naszej stronie [tutaj]
Filmy z występu naszych dziewczyn są dostępne na szkolnym profilu na Facebooku.
Inne filmy możecie również obejrzeć na stronach: