„PANDZIAKI” zwycięzcami w SUPER-Ł !!!

15 czerwca, o godz. 11.00 w sali 54,  odbył się finałowy test Jubileuszowego Konkursu o Szkole SUPER-Ł. Udział w finale wzięły drużyny, które dotychczas zebrały najwięcej punktów we wszystkich konkurencjach SUPER-Ł’a.

Drużyna PANDZIAKÓW

Wygrała drużyna PANDZIAKÓW w składzie:

• Agnieszka Odrobina
  • Maciej Szymonek
  • Karol Panfil

Drugie miejsce zajęła drużyna ŚWIEŻAKÓW w skład, której wchodzili:

• Julia Kopala
  • Wiktoria Pękala
  • Agnieszka Bies

Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna NULL w składzie:

• Tomasz Bębenkowski
  • Nikodem Kot
  • Bruno Kawka

Serdecznie gratulujemy informując jednocześnie, że trzy zwycięskie drużyny we wrześniu w ramach nagrody pojadą na wycieczkę śladami Ignacego Łukasiewicza, genialnego uczonego i byłego a także możliwe że również przyszłego patrona Naszej Szkoły.

Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do realizacji tego konkursu; Marii Kramarczyk, Jolancie Materkowskiej-Bonar, Iwonie Kutek, Urszuli Przybytek, Lidii Bęc, Joannie Bełch, Jarosławowi Wróblowi, Mieczysławowi Kurczabowi, Andrzejowi Matrasowi, Bogusławowi Morkowi, Tomkowi Płonce i wszystkim wychowawcom klas, spośród których rekrutowali się uczestnicy konkursu.

Piotr Kak