Rozpoczęliśmy promocję Naszej Szkoły

24 października 2018 roku w Jawiszowicach a 26 października w Przecieszynie 2018 roku uczniowie PZ nr2 wraz z opiekunami Kazimierzem Foltynem oraz Mieczysławem Kurczabem przedstawili w szkołach podstawowych naszą ofertę edukacyjną dotyczącą kierunków kształcenia, przebiegu nauki w szkole oraz zdobywania umiejętności praktycznych.

Celem wizyty było przedstawienie atrakcyjnej ścieżki kształcenia w „Chemiku”, którą jest nauka w pięcioletnim technikum lub czteroletnim liceum.

Informacje na temat poszczególnych zawodów oraz  możliwości rozwoju swoich zainteresowań, jakie daje właśnie Nasza Szkoła spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów klas ósmych. Najwięcej pytań dotyczyło cieszyły się kierunków: technik informatyk oraz technik technologii procesów chemicznych, a także klasy siatkarskiej.

Uczniowie i nauczyciele biorący udział w spotkaniach promocyjnych dziękują za serdeczne przyjęcie i umożliwienie złożenia oferty uczniom klas ósmych.