„NAJPIĘKNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY-2018” –rozstrzygnięty

Stało się już tradycją, iż w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia samorząd uczniowski organizuje konkurs stroików świątecznych.  W tym roku do rywalizacji stanęło 18 klas. Dnia 13 grudnia 2018 roku zebrała się komisja konkursowa, która składała się z przedstawicieli dyrekcji szkoły, opiekunów i członków samorządu uczniowskiego.

Mimo tak licznego składu, to uczniowie mieli największy udział w wyborze najpiękniejszego stroika AD 2018. Jurorzy musieli się mocno zastanowić, który stroik ma zająć pierwsze, a który drugie miejsce, ponieważ oba były niezwykle piękne. Podobnie było z miejscem trzecim, do którego kandydowało kilka prac.

Ostateczny werdykt komisji brzmi następująco:

1 miejsce  stroik klasy III eln technikum

2 miejsce stroik klasy IIc LOMS

3 miejsce stroik klasy Ia LOMS

wyróżnienie dla klasy IIg LOMS

Zwycięzcy otrzymali nagrody, które zostały wręczone w dniu 20 grudnia 2018 roku na sali gimnastycznej podczas wspólnego śpiewania kolęd.

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuję młodzieży za udział w konkursie i przygotowanie naprawdę pięknych dekoracji świątecznych.

Najpiękniejsze stroiki [TUTAJ]