ZNAMY JUŻ FINALISTÓW VII EDYCJI KONKURSU ANGIELSKO – NIEMIECKIEGO MŁODY POLIGLOTA

 

Nasza szkoła jest już po raz siódmy organizatorem konkursu językowego przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W tym roku szkolnym Patronat Honorowy nad konkursem objął:

Marcin Niedziela – Starosta Oświęcimski

 Głównym zamierzeniem konkursu jest zachęcenie i zmotywowanie młodzieży do nauki języków obcych, jak również rozwijanie uzdolnień i zainteresowań oraz nawiązanie kontaktów i współpracy z naszą placówką.

W dniu 8 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 odbył się I etap konkursu
(w formie testu wyboru) w siedzibach zgłoszonych szkół. Wzięło w nim udział aż 464 uczniów z 33 szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.
Na podstawie nadesłanych arkuszy zbiorczych z wynikami wyłoniono uczestników II etapu –  30 uczniów o najwyższej liczbie punktów zdobytych w eliminacjach szkolnych.

Na II etap konkursu zapraszamy do naszej placówki
w dniu 19 marca 2019 r. o godz. 10.00.

Zgłoszonym Szkołom, ich Dyrektorom, Nauczycielom oraz Uczniom dziękujemy za tak duże zainteresowanie, zaangażowanie oraz owocną współpracę.

Gratulujemy Państwu, wszystkim Uczestnikom konkursu oraz Rodzicom wysokich wyników i życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu.

Uwzględniając zgody rodziców na przetwarzanie danych osobowych dziecka przedstawiamy poniżej listę osób zakwalifikowanych do finałowego etapu.

Lista finalistów

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin jest do Państwa wglądu na stronie naszej szkoły www.pz2.edu.pl w zakładce Młody Poliglota VII edycja 2018-2019.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z przedstawicielami organizatora konkursu:

Jolanta Drabczyk

Anna Szal – Hnatyszyn

e-mail: konkurs.pz2@wp.pl