Zapraszamy na wirtualny spacer po Naszej Szkole

Dzięki ogromnej pracy ucznia klasy 4inf-eln Bartosza Bieńka możemy przy pomocy komputera czy tabletu wirtualnie „pospacerować” po Naszej Szkole: „wchodzić” do wybranych sal, obejrzeć budynek z zewnątrz. Dodatkowym walorem aplikacji są umieszczone w niej informacje na temat tego, gdzie się znajdujemy i  co właśnie mijamy. Zresztą sami możecie to zobaczyć klikając link „Wirtualny spacer po szkole” w menu po prawej stronie naszej witryny internetowej.

Projekt wykonany przez naszego ucznia wymagał dużych umiejętności w dziedzinie rejestracji i tworzenia multimediów. Zdjęcia panoramiczne zostały wykonane w odwzorowaniu walcowym, równoodległościowym, które stosuje m.in. w mapach świata. Realizacja  tego przedsięwzięcia zajęła twórcom ok. 150 godzin.

Dziękujemy Bartkowi za poświęcony czas i pracę włożone w ten niezwykle przydatny dla Naszej Szkoły projekt. Gratulujemy też umiejętności i profesjonalizmu.

Podziękowania należą się też  Mariuszowi Mazurowi, absolwentowi Naszej Szkoły, który pomógł w realizacji projektu poprzez wykonanie niektórych ujęć.