Awans lekkoatletów

W dniu 25 września br. na stadionie MOSiR-u odbyły się drużynowe zawody w lekkiej atletyce. Uczniowie Naszej Szkoły startowali w konkurencjach biegowych na: 100m, 400m, 800 m, 1500 m oraz skoku w dal i pchnięciu kulą. Drużyna chłopców łącznie zdobyła 705 punktów. Ten wynik zagwarantował  I miejsce w powiecie. Drużyna dziewcząt wywalczyła II miejsce z wynikiem 507 punktów.

Męską załogę reprezentowali: Jakub Gorczyca, Wiktor Saternus, Michał Oleś, Kacper Jarnot, Łukasz Jagiełło, Damian Kotlarz, Henryk Burda, Krzysztof Korczyk, Tomasz Pniak, Wiktor Grubecki i Ignacy Pielesz. W skład drużyny żeńskiej weszły: Weronika Łubiarz, Weronika Stokłosa, Emilia Pasierbek, Emilia Mus, Izabela Szymańska, Paulina Domżał, Wiktoria Frosik, Magdalena Głowiczka, Natalia Krzyżecka i Oliwia Chrapla.

Obie drużyny uzyskały awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w drugiej połowie października br. w Krakowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały: Iwona Grelowska- Gawor i Anna Handzlik- Starzyk.