Zaproszenie do udziału w VIII edycji Konkursu Angielsko – Niemieckiego MŁODY POLIGLOTA

Już po raz ósmy jesteśmy organizatorem Konkursu Angielsko – Niemieckiego MŁODY POLIGLOTA. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu uczniów klas VII
oraz VIII szkół podstawowych z powiatów oświęcimskiego,
bieruńsko – lędzińskiego, chrzanowskiego, wadowickiego, pszczyńskiego, bielskiego oraz jaworznickiego, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności językowe.

W tym roku szkolnym Patronat Honorowy nad konkursem objął:

Marcin Niedziela – Starosta Oświęcimski

Konkurs odbędzie się w II etapach:

• I etap (w zgłoszonej szkole) – 16 grudnia 2019r. o godz. 10.00,
  • II etap (finał w PZ nr 2 SOMSiT) – 18 lutego 2020r. o godz. 10.00.

Zgłoszenia uczestników prosimy przesyłać do dnia 5 grudnia 2019r. na adres konkurs.pz2@wp.pl.

Poprzednie edycje spotkały się z bardzo dobrym odbiorem ze strony szkół, nauczycieli, uczniów
i ich rodziców. Mamy nadzieję, że po raz kolejny nasza inicjatywa będzie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.

Poniżej znajdą Państwo treść zaproszenia oraz regulamin konkursu z załącznikami:

Harmonogram konkursu

Zakres tematyczny