INFORMACJA dot. wyników z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

U W A G A

Absolwenci technikum mogą odbierać wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie/ dyplomy od dnia 31 sierpnia 2020 r. od godz. 8.00 – 12.00  w sekretariacie szkoły (w razie niemożności odebrania wyników w podanym terminie prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem technikum).Jeśli absolwent nie może odebrać osobiście wyników, zobowiązany jest do pisemnego upoważnienia innej osoby.

Uczniowie klas młodszych odbiorą wyniki od wychowawców w pierwszym tygodniu września.

Osoby, które nie zdały egzaminu, mogą składać deklaracje na sesję styczeń- luty 2021
do 11 września 2020 r – kwalifikacje jednoliterowe
do 15 września 2020 – kwalifikacje dwuliterowe.

Po świadectwa zgłaszają się wyłącznie osoby zdrowe, które na teren szkoły wchodzą w maseczce, dezynfekują ręce przy wejściu, zachowują bezpieczny odstęp od innych.