Rozpoczęcie roku szkolnego- harmonogram

 

Nasze drogie Uczennice, Nasi Drodzy Uczniowie!

Czas wakacji minął, przed Wami nowy rok szkolny 2020/2021!

Serdecznie witamy w progach szkoły, tym bardziej, że nie widzieliśmy się od kilku miesięcy.

Dla niektórych to powrót do dobrze znanej rzeczywistości, dla innych – Naszych Drogich Pierwszaków – zupełnie nowy świat.

Nowy rok szkolny, ze względu na panujący stan epidemii będzie znacznie różnił się od poprzednich. Niezbędne stanie się podporządkowanie obowiązującym procedurom sanitarnym. Bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w szkole jest teraz najważniejsze, dlatego zapoznajcie się uważnie ze wszystkimi obowiązującymi procedurami
i zaleceniami.

Powodzenia!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 – informacje organizacyjne

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego (01. 09. 2020 r.) uczniowie Powiatowego Zespołu nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im. I. Łukaszewicza
w Oświęcimiu będą wchodzić do budynku szkoły zgodnie z poniżej zamieszczonym harmonogramem.

Uczniowie przychodzą do szkoły zdrowi i bez objawów infekcji wirusowej, wyposażeni w maseczki bądź przyłbice, pamiętając o obowiązkowej dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku szkoły.

Przypominamy o zachowywaniu dystansu pomiędzy poszczególnymi osobami, zarówno przed wejściem do budynku, jak i na jego terenie.

Szczegółowe informacje dotyczące procedur związanych z bezpieczeństwem podczas epidemii zostaną umieszczone na stronie szkoły, a wychowawcy klas przekażą je uczniom.

harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 1 09 2020