Świadectwa maturalne.

Informujemy tegorocznych absolwentów, że świadectwa dojrzałości będą wydawane 7 lipca 2023 r. w ATRIUM ( wejście od parkingu szkoły przy atrium) wg poniższego harmonogramu.
Jednocześnie przypominamy, że świadectwo należy odebrać osobiście. Po odbiór prosimy zgłosić się z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość.
W wypadku osób nieobecnych, świadectwo może odebrać osoba posiadająca pisemne upoważnienie do jego odbioru. Czytaj dalej…

Żegnaj Marku…

Z głębokim żalem informujemy, że 2 sierpnia 2022 roku zmarł nasz kolega, przyjaciel Marek Frączek. 

Marek, uśmiechnięty, serdeczny człowiek, wspaniały kolega, po prostu Ktoś niezastąpiony, Kogo niestety nie ma już wśród nas…
A przecież pracował z nami od początku, gdy powstawała oświęcimska Szkoła Mistrzostwa Sportowego. I choć nie od razu były wielkie sukcesy  na miarę Europy czy Świata, to jednak Systematyczna, mozolna  praca przyniosła efekty. Igrzyska Olimpijskie w Atenach w 2004 roku, w których startował  nasz zawodnik, a trenerem odnowy biologicznej całej kadry został Marek.

Styl  pracy, zaangażowanie Marka spodobało się najlepszej w historii  polskiej pływaczce Otylii Jędrzejczak. Lubiła, gdy opiekę na nią sprawował właśnie On.  Dlatego też sztab szkoleniowy powołał Go na kolejne Igrzyska do Pekinu w 2008roku.

Jaki był Marek? Dzień witał nowym dowcipem, wprowadzając uśmiech do codziennej trenerskiej pracy. Po prostu „Dusza towarzystwa”, ulubieniec wszystkich podczas spotkań nauczycielskich czy trenerskich, ceniony przez każdego, kto choć raz się z Nim zetknął.

Odszedł człowiek, który przez lata wspierał oświęcimskich trenerów i pływaków w pracy. Kierował odnową biologiczną w szkole, podczas wszystkich imprez sportowych rangi Mistrzostw Polski, Ligii SMS czy podczas zawodów lokalnych.

Pozostanie na zawsze w sercach nas wszystkich: trenerów, nauczycieli, zawodników, ludzi  pracujących i trenujących dziś i przed laty w oświęcimskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Kondolencje

Przyjacielu,

gdy odchodzi bliska nam osoba w duszy nastaje zima, zaś serce pokrywa lód.

Nie tak miało to wyglądać: Alpy, narty, rodzinnie spędzony czas…, lecz życie napisało inny scenariusz. Bez Marysi Twój świat już nigdy nie będzie taki sam. Gdziekolwiek Ona jest, wiedz, że już Ją tam pokochali.

W obliczu tragedii, która spotkała Ciebie Maćku i Waszego syna Filipa, pamiętaj, możesz na nas liczyć. Dzielimy Twój ból, smutek i cierpienie. Jesteśmy z Tobą i zawsze będziemy Cię wspierać.

 Przyjmij szczere wyrazy współczucia od Nas Wszystkich