Świadectwa dojrzałości


ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI WYDAWANE BĘDĄ 11. SIERPNIA 2020 r,
w atrium  (wejście od parkingu szkoły przy atrium) wg poniższego harmonogramu:

 • 3 a, 3b, 3c –  godz. 9.00-10.00
 • 3 d, 3e, 3f, 3g – godz. 10.00-11.00
 • 4 eln, 4eln-inf, 4tech-chem, 4inf, 4gr – godz. 11.00-12.00
 • pozostali abiturienci – godz. 12.00-13.00 

Wytyczne sanitarne dotyczące rozdania świadectw:

 1. Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno- lub wielorazową, materiałem, przyłbicą).
 2. Na rozdanie świadectw dojrzałości może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
 3. Po wejściu do szkoły należy zdezynfekować dłonie.
 4. Czekając na wejście do  atrium /sekretariatu odbierający świadectwa zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5m) oraz mają zakryte usta i nos.
 5. Po wejściu do atrium /sekretariatu odbierający świadectwa mają zakryte usta i nos.
 6. Prosimy o przyniesienie własnego długopisu.
 7. Przed wejściem do szkoły, na dziedzińcu obowiązuje zakaz tworzenia skupisk oraz obowiązek zakrycia ust i nosa.

Świadectwa dla absolwentów z poszczególnych grup będą wydawane JEDYNIE w wymienionych wyżej godzinach.

Po świadectwo należy zgłosić się osobiście z dokumentem tożsamości. Można również upoważnić osobę do odbioru świadectwa.
Warunkiem niezbędnym do odbioru świadectwa przez osobę upoważnioną, jest posiadanie przez nią odpowiedniego pełnomocnictwa i dowodu osobistego.

Nieodebrane świadectwa wydawane będą w Sekretariacie Szkoły od 12. sierpnia w godz. 9:00 – 13:00.


Absolwent który nie zdał egzaminu z jednego przedmiotu obowiązkowego składa do 14 sierpnia 2020 r. pisemne oświadczenie o przystąpieniu do egzaminu poprawkowego.

 

Drogie Maturzystki, drodzy Maturzyści!

Przed Wami ważny czas, zbliżają się egzaminy pisemne. Ale nie martwcie się, Dyrekcja i nauczyciele zrobią wszystko, abyście mogli spokojnie i bezpiecznie przystąpić do matury. Wychowawcy przez Mobidziennik przekażą Wam wszystkie informacje dotyczące organizacji egzaminów. Zapoznają Was z procedurami, wyjaśnią gdzie i kiedy będą się odbywać poszczególne egzaminy. Możecie również kontaktować się z innymi nauczycielami, którzy także będą starali się Wam pomóc. Uczcie się więc, powtarzajcie wiadomości i myślcie tylko o tym, by jak najlepiej napisać egzamin dojrzałości. Sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniem matury zajmiemy się my: Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Powiatowej Dwójki!

Życzymy Wam powodzenia i trzymamy kciuki!

 
 

100-lecie Niepodległości. W poszukiwaniu autorytetów – ks. prof. Józef Tischner

“Zwieńczeniem wolności jest – MY”.

Serdecznie zapraszam na wystawę plakatów uczniów klasy I i II technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, którą można będzie podziwiać w dniach 3-30.12.2018 w Galerii Książki, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu.

Wystawa zorganizowana w 100-lecie Niepodległości, ilustruje myśli ks. prof. Józefa Tischnera na temat wolności, demokracji, prawdy o człowieku. Gdzieś tam na dnie duszy,  czujemy niepokój związany z brakiem autorytetów w naszym społeczeństwie, wystawa ta wskazuje na jeden z nich, obiecując ciekawą interpretację graficzną i przemyślenia godne pokolenia, stojącego na progu kolejnego stulecia niepodległości państwa.

Piotr Kak

Na starym cmentarzu…

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Grafików, gdzie właśnie powstał nowy album pt. “Na starym cmentarzu”. W albumie tym znajdziecie prace uczniów klasy trzeciej graficznej, będące owocem wiosennego pleneru na przepięknym, zabytkowym cmentarzu parafialnym w Oświęcimiu. Ciekawe zdjęcia, czasem kontrowersyjne, naiwne, naznaczone iskrą talentu, czasem poszukujące odpowiedzi na pytanie o sens życia, w każdym przypadku jednak, przypominające o upływającym czasie…

Piotr Kak

Sprzątanie świata – 2015

sprzatanie000115.06.2015 roku w Sali Teatralnej Oświęcimskiego Centrum Kultury odbyło się podsumowanie Akcji “Sprzątanie Świata – Oświęcim 2015“, której patronem był Urząd Miasta Oświęcim. Uczniowie naszej szkoły otrzymali z rąk Prezydenta dyplom oraz nagrody książkowe (repetytoria maturalne do wszystkich przedmiotów), z których będzie można korzystać już po wakacjach.

Wychowawcom uczniom i wszystkim osobom zaangażowanym serdecznie dziękujemy.