O pierwszych sukcesach w nowym klubie pływackim, początkach przygody z pływaniem, kolejnych wyzwaniach sportowych oraz nowo nabytych umiejętnościach z naszą uczennicą Wiktorią Dach, zwyciężczynią Grand Prix Małopolski w kategorii 13-latek, rozmawia Jakub Konior. Warto podkreślić, że wywiad z tą młodą, utalentowaną pływaczką ukazał się na Ogólnopolskim Portalu Pływackim. Na co dzień zawodniczką opiekuje się p. Andrzej Brania.
Jakub Konior: Kiedy rozpoczęła się Twoja przygoda z pływaniem?
Wiktoria Dach: Pływam od kiedy pamiętam. Zawsze ciągnęło mnie w kierunku wody. W trzeciej klasie szkoły podstawowej zapisałam się do sekcji pływackiej, a więc pływaczką jestem już od 4 lat.
W jaki sposób przygotowywałaś się do udziału w Grand Prix Małopolski? Czytaj dalej…





















