Kolejny sukces naszej uczennicy

105 zawodników z 24 klubów z całej Polski wystartowało w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w pływaniu Osób Niepełnosprawnych w Lublinie.

Naszą Szkołę reprezentowała Antonina Nagi zawodniczka klubu Start Katowice oddział Oświęcim. Jej występ okazał się wielkim sukcesem- zdobyła 6 złotych medali i  była najlepszą zawodniczką Mistrzostw Polski w kategorii 17-18 lat (pomimo łączonych grup niepełnosprawności).

Osiągnięcia Antoniny podczas Mistrzostw Polski

50 m stylem  dowolnym- 1 miejsce
100 m stylem klasycznym – 1 miejsce
100 m stylem dowolnym – 1 miejsce
50 m stylem klasycznym- 1 miejsce
150 m stylem zmiennym – 1 miejsce
200 m stylem dowolnym – 1 miejsce.

GRATULUJEMY!

Hokejowe sukcesy naszych zawodników

W Powiatowym Zespole Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu od trzech lat ponownie kształcą się i realizują szkolenie sportowe młodzi hokeiści.

Pogodzenie nauki i sportowych obowiązków nie jest łatwe, ale w wielu przypadkach przynosi  bardzo dobre efekty.

Nasi dwaj uczniowie Filip Płonka i Piotr Kot przebywali  na zgrupowaniu Kadry  Narodowej  i wzięli udział w meczu kontrolnym z seniorską drużyną Zagłębia Sosnowiec

Powołania już na kolejne konsultacje szkoleniowe w Katowicach oraz  międzynarodowy  turniej Ostrava Hockey Cup 2020 w dniach 8 -11 października 2020 r. do głównego składu  otrzymali Filip Płonka i Krystian Sosnowski, a zawodnikiem rezerwowym został Piotr Kot.

Uczeń klasy drugiej Gabriel Kaczkowski (na zdjeciu), także reprezentant Polski w kadrze U-18, Czytaj dalej…

Informuję, że  decyzją  Ministra Zdrowia z dnia 15.10.2020 r. Powiat Oświęcimski został objęty tzw. „czerwoną strefą”, w której od 19 października  2020 roku będą obowiązywać nowe  zasady funkcjonowania w tym obostrzenia,  między innymi przejście z nauki stacjonarnej na naukę zdalną w szkołach ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Od dnia   19.10.2020 r. nauka w szkole będzie się odbywała w formie ZDALNEJ do odwołania.

Nie lekceważmy ustalonych przepisów, dbajmy o siebie nawzajem.

Uczniów proszę o pozostanie w domach i uczestniczenie w lekcjach on-line zgodnie
z planem lekcji.

Wszelkie informacje i komunikaty będą przekazywane przez mobidziennik.

Życzę wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom dużo zdrowia, spokoju i cierpliwości.

Dyrektor Szkoły
Jacek Stoch

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W DOBIE PANDEMII

Pomimo trwającej pandemii świętujemy dziś Dzień Edukacji Narodowej. Codzienność, pełna obostrzeń i rygorów sanitarnych, nie odbiera nam jednak tego, co w życiu  najważniejsze – dystansu do siebie i poczucia humoru. Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły, który wprowadza nas w świat naszej nowej rzeczywistości z przymrużeniem oka.