Sukces uczniów w Konkursie Wiedzy Chemicznej

IMG_20170221_141602W sobotę 14 stycznia uczniowie klasy drugiej technikum o profilu technik technologii chemicznej wzięli udział w etapie rejonowym konkursu chemicznego, który odbył się w Wadowicach. Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej jest organizowany od roku 1988 przez pracowników Zakładu Dydaktyki Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Fundację PRO CHEMIA przy Wydziale Chemii UJ.

Uczniowie klasy drugiej technikum Katarzyna Duda oraz Szymon Wojak zakwalifikowali się do finału tego konkursu i 18 marca 2017r w Krakowie będą zmagać się z trudnymi zadaniami chemicznymi, by zdobyć tytuł laureata.

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego i życzymy powodzenia w finale!!!

Urszula Przybytek