Olimpiada Solidarności „Dwie dekady historii” – sukces Małgorzaty Noworyty

20170327_11452715 marca 2017 roku o godzinie 10:00, około 800 uczniów z całej Polski pisało test w ramach etapów wojewódzkich Olimpiady Solidarności! Młodzi ludzie  z klas II LO i  III T rywalizowali o promesy indeksów, stypendia naukowe oraz nagrody rzeczowe!

Uczniowie szkół  ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego jak co roku, spotkali się  w  Nowohuckim Centrum Kultury i uczestniczyli w tym (drugim) etapie olimpiady, sprawdzającej ich wiedzę z najnowszej historii Polski lat 1970 – 1990.

Etap wojewódzki zakończył zmagania indywidualne. Wyłoniono trójkę uczniów, którzy uzyskali największą ilość punktów i będą stanowili zespół reprezentujący województwo małopolskie na etapie ogólnopolskim.

Mamy przyjemność poinformować, że nasza uczennica MAŁGORZATA NOWORYTA  z kl.II chem Technikum STARTUJĄCA POZA KONKURSEM/ jest  uczennicą dopiero II klasy technikum/ osiągnęła wynik  równy finalistom.

Małgosiu gratulujemy i czekamy na start w przyszłym roku!!!

nauczyciele historii