Nasz gimnazjalista Jakub Kramarczyk z nowym rekordem Polski

IMG_3640Znaczącymi osiągnięciami naszych reprezentantów zrzeszonych w SMS Oświęcim, zakończyła się miniona impreza pływacka z cyklu Arena Grand Prix Polski w Opolu – relacjonuje Jakub Konior. O sukcesie naszych zawodników informują także wojewódzkie i lokalne serwisy informacyjne, materiały znajdują się do wglądu pod publikacją.

Na szczególne uznanie zasługuje JAKUB KRAMARCZYK z klasy trzeciej GMSktóry ustanowił nowy rekord Polski niesłyszących na dystansie 1500 metrów stylem dowolnym w kategorii 15 -17 lat. Podopieczny trenerki Alicji Woźnickiej przepłynął 30 długości pływalni w rewelacyjnym czasie 16.50.48.

Świetny występ odnotowała również nasza tegoroczna absolwentka Wiktoria Musioł, zwyciężając na dystanse 200 metrów stylem motylkowym. W klasyfikacji najlepszych specjalistek stylu motylkowego Wiktoria uplasowała się na wysokiej trzeciej pozycji.

W pierwszej dziesiątce najlepszych delfinistek znalazły się również nasze licealistki; Katarzyna Kołodziej wywalczyła 8 miejsce, z kolei Dominika Adamiec uplasowała się na 10 pozycji.