Maciej Płatek – tegorocznym reprezentantem „Chemika” w Młodzieżowej Radzie Miasta Oświęcim – FOTO

W dniu 24  października w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Oświęcim. Polecamy także relacje w Portalu Oświatowym Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, odnośnik do materiału znajduje się pod publikacją.

W tegorocznych wyborach Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w PZNr2SOMSiT reprezentowali: Maciej Płatek z klasy III GMS, Roch Sieprawski z II GMS, Julia Wąsik z II GMS, oraz Michał Daszkiewicz, który również reprezentował klasę II GMS. W głosowaniu wzięło udział 44 gimnazjalistów z klas II i III GMS. Decyzją uczniów zwyciężył MACIEJ PŁATEK z klasy III GMS, który uzyskał 26 ważnych głosów. Za przebieg wyborów odpowiadała Komisja Wyborcza oraz koordynatorzy wyborów w składzie: p. Joanna Smrek, p. Małgorzata Kuśmierczyk, p. Jakub KoniorMaja Kapcińska, Julia Pawłowska.

Relacja w Portalu Oświatowym Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu

KRÓTKA FOTORELACJA Z WYBORÓW

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na młodzieżowym szczeblu samorządowym.

/ Jakub Konior /