Wspólne kolędowanie w naszej szkole – FOTO

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji, a także lektury relacji na łamach Portalu Oświatowego Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, oba materiały znajdują się do wglądu pod publikacją.

W dniu 22 grudnia minionego roku w murach naszej szkoły odbyło się wyjątkowe przedstawienie wprowadzające w magiczny czas Bożego Narodzenia. Na scenie zaprezentowali się uczniowie z klasy 1C1D i 1E Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego, którzy przed zgromadzoną publicznością wykonali najpiękniejsze polskie kolędy.

Warto podkreślić, że w celu urozmaicenia występu na sali rozbrzmiewały dźwięki gitary, skrzypiec i keyboarda, na których piękną grę prezentowała nasza zdolna młodzież. Po zakończeniu programu artystycznego życzenia świąteczne do całej społeczności szkolnej, a także wyrazy uznania dla wszystkich aktorów i organizatorów skierował p. Jacek Stoch, dyrektor Powiatowego Zespołu Numer 2 w Oświęcimiu. Wyjątkowe życzenia bożonarodzeniowe płynęły również z ust wicedyrektor, p. Beaty Karkoszki oraz ks. Zbigniewa Hodera.

Wspólne kolędowanie w popularnym „Chemiku” przygotowali organizatorzy występu: ks. Zbigniew Hoder, p. Marzena Karpicka, pRobert Sereś.  Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły podobnie jak przy innych tego typu inicjatywach, wydarzenie upłynęło w miłej, serdecznej, a przede wszystkim rodzinnej atmosferze.

Relacja w Portalu Oświatowym Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu

Zdjęcia z minionego wydarzenia są do obejrzenia TUTAJ

/ autor: Jakub Konior /

Bookmark the permalink.

Comments are closed.