ZNAMY JUŻ FINALISTÓW VI EDYCJI KONKURSU ANGIELSKO – NIEMIECKIEGO MŁODY POLIGLOTA

am1

Już po raz szósty jesteśmy organizatorem Konkursu Angielsko-Niemieckiego MŁODY POLIGLOTA. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu uczniów szkół gimnazjalnych z powiatów oświęcimskiego, bieruńsko – lędzińskiego, chrzanowskiego, wadowickiego, pszczyńskiego, bielskiego oraz jaworznickiego, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności językowe.

W tym roku szkolnym Patronat Honorowy nad konkursem objęli:

 Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego

Zbigniew Starzec – Starosta Oświęcimski

Głównym zamierzeniem konkursu jest zachęcenie i zmotywowanie młodzieży do nauki języków obcych, jak również rozwijanie uzdolnień i zainteresowań oraz nawiązanie kontaktów i współpracy z naszą placówką.

W dniu 18 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 odbył się I etap konkursu (w formie testu wyboru) w siedzibach zgłoszonych szkół. Wzięło w nim udział aż 546 uczniów z 34 szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.
Na podstawie nadesłanych arkuszy zbiorczych z wynikami wyłoniono uczestników II etapu – trzech najlepszych uczniów z każdej szkoły, w sumie 105 osób.

Oto wyłonieni finaliści z poszczególnych szkół [Finaliści VI edycji konkursu]

Na II etap konkursu zapraszamy do naszej placówki
w dniu 27 lutego 2018 r. o godz. 10.00.

Zgłoszonym Szkołom, ich Dyrektorom, Nauczycielom oraz Uczniom dziękujemy za tak duże zainteresowanie, zaangażowanie oraz owocną współpracę.

Gratulujemy Państwu, wszystkim Uczestnikom konkursu oraz Rodzicom wysokich wyników i życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu

Uwzględniając zgody rodziców na przetwarzanie danych osobowych dziecka przedstawiamy poniżej listę osób zakwalifikowanych do finałowego etapu.

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin jest do Państwa wglądu na stronie naszej szkoły www.pz2.edu.pl w zakładce Młody Poliglota VI edycja 2017-2018.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z przedstawicielami organizatora konkursu:

Jolanta Drabczyk

Anna Szal – Hnatyszyn

e-mail: konkurs.pz2@wp.pl

Bookmark the permalink.

Comments are closed.