Nasi uczniowie na konferencji naukowej „Inżynieria produkcji późnej nowoczesności”

Młodzież z klasy 3 CH wraz z opiekunem p. Martą Hartung, uczestniczyli w czwartej już w cyklu konferencji  „Inżynieria produkcji późnej nowoczesności” organizowanej przez Instytut Zarządzania i Inżynierii Produkcji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.

Polecamy także lekturę na łamach Portalu Oświatowego Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, do której odnośnik został zamieszczony pod tekstem.

Do głównej idei minionego wydarzenia należało przedstawienie zagadnień związanych z funkcjonowaniem nowocześnie zarządzanych przedsiębiorstw. Warto również podkreślić, iż motywem przewodnim tegorocznej edycji była 4 rewolucja przemysłowa w kontekście odpowiedzialnych strategii rozwoju.

„W trakcie realizacji bardzo bogatego programu konferencji omówiono m.in. zagadnienia z zakresu nowoczesnych modeli zarządzania przedsiębiorstwem, cyfryzacji i optymalizacji sustensywnych procesów zarządczych, a także inteligentnego zarządzania rozwojem” – wylicza uczestnicząca w konferencji, p. Marta Hartung z popularnego „Chemika”.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele przedsiębiorców z całego kraju, reprezentanci władz samorządowych oraz tak jak w przypadku delegacji z Naszej Szkoły, wszyscy zainteresowani nowoczesnymi technologiami i metodami zarządzania w inżynierii produkcji.

Materiał w Portalu Oświatowym Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu

/autor: Jakub Konior /

Bookmark the permalink.

Comments are closed.