Dzień Kobiet w Chemiku [galeria]

12 marca w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet (nieco późniejszy termin był podyktowany remontem hali sportowej). Święto to już na stałe wpisało się w tradycję naszej Szkoły.

Występ miał charakter kabaretowy, a przygotowała go, razem z uczniami działającymi w szkolnej grupie programu „Profilaktyka a Ty”, pani Agnieszka Kapcia.

Formuła programu artystycznego była kontynuacją pomysłu sprzed dwóch poprzednich lat – miała formę wykładu „profesora, znawcy kobiecej duszy” Tomasza Frączka (kl. IV gr). Podzielił się on swoimi spostrzeżeniami na temat związków kobiet z mężczyznami. Wszystkie ich typy zostały zilustrowane scenkami kabaretowymi, w których wystąpili uczniowie klas: IV gr, IV in, III ch, II e i I e.  Role były dla nich nie lada wyzwaniem, ale świetnie sobie poradzili, wcielając się np. w teściową czy żonę trzymającą męża pod pantoflem.

Całe wydarzenie poprowadził Kamil Szałaśny z klasy IV gr – numer 1 wśród konferansjerów.

O oprawę muzyczną i nagłośnienie sali zadbali specjaliści z klasy II eln.

Życzenia wszystkim Paniom pracującym i uczącym się w naszej Szkole złożył także wicedyrektor szkoły pan Jarosław Wróbel.

Przygotowanie występu wymagało wiele wysiłku, prób…, ale było warto! Nie pozostaje nic innego, jak tylko napisać… DO ZOBACZENIA ZA ROK!

/Agnieszka Kapcia/