Firma Synthos proponuje zatrudnienie naszym absolwentom

W dniu 19. 04. 2018r. odbyło się w naszej szkole spotkanie przedstawicieli firmy Synthos z uczniami klasy czwartej technik technologii chemicznej, będące podsumowaniem czteroletniej współpracy firmy z tą klasą. W związku z zakończeniem edukacji uczniowie otrzymali indywidualne zaproszenia do udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Synthos.

Godnym odnotowania jest fakt, iż w ubiegłym roku, wszyscy absolwenci tego kierunku, którzy przystąpili do procesu rekrutacyjnego znaleźli zatrudnienie w firmie Synthos, co potwierdza ich konkurencyjność na rynku pracy branży chemicznej. Mając na uwadze bardzo pochlebne opinie o uczniach obecnej klasy czwartej, którzy po ubiegłorocznej miesięcznej praktyce zawodowej odbywanej w Synthosie dali się poznać z jak najlepszej strony, zarówno jeśli chodzi o wiedzę teoretyczną z dziedziny chemii, jak i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, należy mieć nadzieję, że także w tym roku proces rekrutacyjny przebiegnie pomyślnie, na co liczą uczniowie, jak również sami przedstawiciele przyszłego pracodawcy, potentata w branży chemicznej – firmy Synthos. Ci ostatni, mając na uwadze bardzo dobre doświadczenia z ubiegłego roku, już teraz nie mogą się doczekać, kiedy kolejni nasi absolwenci zasilą szeregi firmy.