Wycieczka krajoznawczo – turystyczna na Mazury [galeria]

Po całorocznej wytężonej pracy uczniowie klasy II inf a zasłużyli na nagrodę – wycieczkę krajoznawczo– turystyczną . Wyruszyliśmy na piękne Mazury, aby podziwiać krajobrazy i wspólnie miło spędzić czas.

Głównym punktem wyprawy  był udział w spływie kajakowym malowniczą Krutynią.  Na początku krótki instruktaż i szkolenie dotyczące bezpiecznego zachowania się w trakcie spływu, a potem kajaki, kapoki, wiosła w dłoń i na wodę :-). Piękna pogoda sprawiła, iż mogliśmy w pełni rozkoszować się walorami przyrodniczymi. Śpiew ptaków, zjawiskowa przyroda, słońce i plusk wody sprawiły, że na chwilę oderwaliśmy się od codzienności, odstresowaliśmy się i naładowaliśmy baterie na ostatnie dwa tygodnie nauki. I choć dla większości była to pierwsza przygoda z kajakiem, obyło się bez wywrotek i cała klasa sprostała wyzwaniu. Po trzech godzinach zakończyliśmy naszą przygodę z kajakami. Po spływie spędziliśmy miło czas przy ognisku. Wyjazd dostarczył nam pozytywnych i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego aktywnego wypoczynku. Nad uczniami opiekę sprawowały p. Jolanta Materkowska-Bonar  oraz p. Iwona Grelowska- Gawor.

To był prawdziwy przedsmak wakacji – szkoda jedynie, że tak krótki!

[zobacz galerię]