Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drogie Uczennice, drodzy Uczniowie!

Najbardziej niezwykły i zaskakujący rok szkolny w najnowszej historii Polski dobiegł końca. Za Wami  prawie cztery miesiące pracy zdalnej. Zobaczcie, jak uczniowie naszej szkoły odkrywali w tym czasie sztukę, która – jak się okazuje –  jest lekiem na całe zło. Przed Wami wakacje, dlatego  – pozostając w konwencji artystycznej –  życzymy Wam na ten czas słońca z obrazów Vermeera, ekspresji Muncha, wrażeń kolorystycznych godnych van Gogha i lata z dzieł Chełmońskiego!

Dyrekcja i nauczyciele Powiatowego Zespołu nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu

Wszelkie podobieństwo do osób, zdarzeń i dzieł sztuki jest zamierzone i nieprzypadkowe. Osoby występujące w filmie wyraziły zgodę na wykorzystanie ich wizerunku oraz zdjęć.

Film zrealizowali uczniowie klasy I inf g – Jakub Joniec i Mateusz Kania pod opieką Pani  Katarzyny Strycharskiej