Egzamin zawodowy dla absolwentów

INFORMACJA jak absolwenci mają składać deklaracje na egzamin zawodowy w sesji czerwiec-lipiec 2021r.

Do dnia 19.02.2021r. absolwenci, którzy chcą przystąpić do egzaminu poprawkowego powinni złożyć deklarację, którą należy pobrać z adresu: http://www.oke.krakow.pl/inf/filemgmt/visit.php?lid=5429 wypełnić ją tylko elektronicznie (nie wypełniamy pismem odręcznym), wydrukować, podpisać, zrobić scan lub czytelne zdjęcie i odesłać na adres e-mail technikum[małpka]pz2.edu.pl
Szkoła potwierdzi zwrotnym e-mailem informację, że taka deklaracja wpłynęła, jeśli takiej informacji nie otrzymają Państwo proszę o kontakt telefoniczny ze szkołą pod numerem telefonu 33/8424567 do dnia 19.02.2021r.

Absolwenci, którzy mają dysfunkcje i posiadają orzeczenie, opinię czy zaświadczenie lekarskie i mają możliwość skorzystania z dostosowań do egzaminu, muszą pilnie skontaktować się telefonicznie z psychologiem bądź pedagogiem szkolnym.