Informacja dla absolwentów, którzy zdawali egzamin zawodowy w sesji styczeń – luty 2021r.

W dniu 31.03.2021 będą dostępne wyniki z sesji poprawkowej egzaminu zawodowego. Absolwenci, którzy nie zdali egzaminu mogą złożyć ponownie deklarację przystąpienia na sesję czerwiec – lipiec 2021r.

Aby dowiedzieć się czy dana osoba zdała egzamin, należy skontaktować się z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu 33/8423712. Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną prosimy nie zgłaszać się osobiście po odbiór wyników. Jak tylko sytuacja pozwoli na stronie szkolnej pojawi się informacja o możliwości odbioru dokumentów. Jeśli będzie konieczność odbioru przez Państwa wyników prosimy o wcześniejsze uzgodnieniu terminu telefonicznie.

Absolwent, który nie zdał egzaminu może złożyć deklarację poprawkową tylko do 08.04.2021r. termin ostateczny, wyłącznie drogą elektroniczną

Należy otworzyć link

www.oke.krakow.pl/inf/filemgmt/visit.php?lid=7067
wypełnić go TYLKO ELEKTRONICZNIE (nie wypełniamy pismem odręcznym), wydrukować, podpisać, zrobić skan lub zdjęcie (czytelne) i odesłać na adres: technikum@pz2.edu.pl

Do deklaracji poprawkowej należy dołączyć skan lub zdjęcie świadectwa ukończenia szkoły średniej. Bez tego dokumentu deklaracja nie będzie przyjmowana.

Osoby, które mają dysfunkcje i posiadają orzeczenie, opinię czy zaświadczenie lekarskie i mają możliwość skorzystania z dostosowań do egzaminu, muszą zgłosić taką informację do sekretariatu.